O NAS

Zespół REKTAmusic

Nasz zespół istnieje już ponad dziesięć lat ale muzyką i sztuką zajmujemy się znacznie dłużej. Na przestrzeni lat zagraliśmy setki imprez od wesel przez studniówki, bale festyny, recitale na eventach kończąc. Każdy występ to dla nas fantastyczna przygoda, nowi ludzie, emocje a przede wszystkim te uśmiechy i miłe słowa kiedy impreza dobiega końca a wszyscy są szczęśliwi i zadowoleni. Własnie tak! W naszej branży stawiamy na zadowolonych klientów, ponieważ zadowolony klient to najlepsza reklama sama       w sobie! Zapewniamy nie tylko bogaty repertuar muzyczny ale także szeroki wybór zabaw, konkursów zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Podstawowy skład liczy trzy osoby wokalistkę, śpiewającego klawiszowca oraz gitarzystę. Posiadamy także możliwość rozbudowania składu do potrzeb zamawiającego.

JAK TO DZIAŁA?

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Jeżeli potrzebują państwo więcej materiałów promocyjnych dotyczących zespołu wtedy zapraszamy Was na spotkanie i prezentujemy tyle materiałów aż nabierzecie państwo całkowitej pewności co do swojego wyboru!

Jeśli zaś są państwo zdecydowani zaangażować nas w swój projekt wystarczy podpisać z nami stosowną umowę oraz przekazać zadatek, wtedy termin uważa się za zarezerwowany!

IMPREZA W PRAKTYCE

Dojeżdżamy praktycznie wszędzie własnym transportem. Jesteśmy na miejscu odpowiednio wcześniej, tak aby zdążyć przygotować technikę sprzętową. W zależności od wielkości imprezy dobieramy odpowiedni rozmiar sprzętu. W przypadku kiedy odległość od Wrocławia jest większa niż 100km prosimy o zapewnienie pokoju z noclegiem. 

Szybki kontakt

tel. +48 603 659 029
email. rektamusic@wp.pl

Spotkania

REKTAmusic
ul. Świstackiego 9
50-430 Wrocław
Video

REPERTUAR ZESPOŁU